Eko festiwal w Lubaczowie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Eko festiwal w Lubaczowie

W dniu 16.09.2022r. uczniowie Technikum Leśnego w Lesku wzięli udział w EKO festiwalu który odbył się przy Starostwie Powiatowym w Lubaczowie. Podczas wydarzenia miało miejsce dyktando ekologiczne w którym dzieci oraz młodzież mogli sprawdzić swoje umiejętności ortograficzne. Na festiwalu mogliśmy posmakować potraw przyrządzonych  z darów lasu przez poszczególne Nadleśnictwa. Również dzieci z oddziałów przedszkolnych organizowały zbiórkę makulatury. Uczniowie w składzie Katarzyna Jaworska, Dominik Andrach, Jakub Sawicki, Krystian Napora, Szymon Napora, Patryk Rycharski oraz Jakub Olejnik promowali Szkołę oraz uświetniali wydarzenie sygnałami myśliwskimi.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress