Eliminacje III Konkursu Wiedzy Leśnej o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Eliminacje III Konkursu Wiedzy Leśnej o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Na bardzo trudne pytania przygotowane przez Koło Naukowe Leśników przy Wydziale Leśnym UR w Krakowie z wiedzy leśnej, odpowiadali w dniu 19 marca 2018 roku uczniowie klas trzecich i czwartych naszego Technikum Leśnego w Lesku,  rozwiązując test zawierający 40 pytań. W teście wzięli udział wszyscy uczniowie obecni w tym dniu na zajęciach szkolnych.

W każdej z klas  wyłoniono  po trzech uczniów najlepiej odpowiadających na pytania eliminacyjne. Oto oni w kolejności osiągniętych wyników, licząc od najwyższych lokat:

  • w klasie IIIa; Lucjan Gładysz oraz równorzędnie miejsce drugie Weronika Oleszczuk i Radosław Sawczyn,
  • w klasie IIIb; Hubert Strusiewicz oraz równorzędnie miejsce drugie Julia Dyląg i Oskar Szymura,
  • w klasie IVa; Łukasz Hawranik, Weronika Wójcik i Kinga Kłys
  • w klasie IVb; Konrad Tańcula, Aleksander Lisze i Grzegorz Krystian.

Na finał III Konkursu Wiedzy Leśnej z Naszej Szkoły pojadą uczniowie, którzy wg kolejności osiągnęli w eliminacjach szkolnych  najwyższe wyniki: Hubert Strusiewicz ( 35 ),  Lucjan Gładysz ( 34 ) i Łukasz Hawranik ( 33 ).

            Życzymy im powodzenia w zmaganiach Konkursowych w Krakowie.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress