Europejskie Drzewo Roku na półmetku! « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Europejskie Drzewo Roku na półmetku!

Trwa głosowanie na Europejskie Drzewo Roku 2021. Polska kandydatka – lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej zajmuje aktualnie 4 miejsce w konkursie! Możemy poprawić wynik i zawalczyć o podium dla polskiego drzewa oddając swój głos na stronie https://www.treeoftheyear.org/PL Głosowanie trwa do końca lutego.W tegorocznej edycji konkursu o tytuł Europejskiego Drzewa Roku walczy 14 drzew z 14 krajów Europy. Nasza reprezentantka wygrała polską edycję konkursu Drzewo Roku 2020 organizowanego przez Klub Gaja.

Rywalizacja o tytuł Europejskiego Drzewa Roku 2021 trwa już pod początku lutego. Polska lipa św. Jana Nepomucena zdobyła już ponad 20 tysięcy głosów i plasuje się obecnie na 4. miejscu. Naszą kandydatkę wyprzedzają tylko drzewa z Hiszpanii, Włoch i Rosji. Ale wszystko może się jeszcze zmienić dzięki naszym głosom! Ostatni tydzień plebiscytu jest tajny, tak więc do ostatniej chwili nie będziemy widzieli, ile głosów zdobyły poszczególne drzewa. Zwycięzcę poznamy dopiero 19 marca podczas uroczystej ceremonii transmitowanej za pośrednictwem Internetu.

Zobacz film o lipie św. Jana Nepomucena >>>>

ZAGŁOSUJ NA POLSKIE DRZEWO >>>

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress