I miejsce w etapie okręgowym OWIUR blok Leśnictwo « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

I miejsce w etapie okręgowym OWIUR blok Leśnictwo

21 kwietnia zakończyły się 2 dniowe Eliminacje okręgowe XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Uczniowie Technikum Leśnego w Lesku Hubert Bobak, Aleksander Lisze oraz Jakub Miszczyszyn reprezentowali Szkołę w bloku tematycznym: Leśnictwo. Pomimo wysoko ustawionej w tym roku poprzeczki, nasi olimpijczycy zajęli wysokie lokaty a Hubert Bobak zajął I miejsce w tej edycji eliminacji okręgowych i będzie z kolegami ze szkół leśnych z Brynka i Biłgoraja reprezentował okręg krakowski w eliminacjach centralnych.

Jest to niewątpliwie ogromny sukces indywidualny Huberta ale i całej Naszej Szkoły, która kształtuje najlepszych z najlepszych. Ogromne gratulacje.

Hubertowi, Aleksandrowi i Jakubowi dziękuję za wspólną pracę oraz chęci i trud włożony w przygotowania do olimpiady.

Wszystkich ambitnych, którzy chcą osiągnąć „coś więcej…” zapraszam na eliminacje szkolne, które odbędą się już w nowym roku szkolnym, pod koniec października.

pJ

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress