II Festiwal Piosenki Internackiej « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

II Festiwal Piosenki Internackiej

order baclofen cod overnight, buy baclofen online no prescription required. buy baclofen online baclofen deliver to uk fed ex overnight. baclofen cod

Zespół muzyczny „Leśne Grajki” z Technikum Leśnego w Lesku zaprezentował swoje umiejętności i talent na II Festiwalu Piosenki Internackiej w internacie Zespołu Szkół Nr 2 w Sanoku. Uczestnicy wykonywali po trzy piosenki z rożnej dziedziny muzycznej. Spotkanie dostarczyło wielu pozytywnych wrażeń i emocji oraz pozwoliło na zintegrowanie się uczestników z innymi szkołami. Na zakończenie odbyła się dyskoteka, na której grał i rozbawiał nasz szkolny zespół z Leska.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress