II, III, i IV miejsce na Eliminacjach Okręgowych OWIUR blok Leśnictwo « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

II, III, i IV miejsce na Eliminacjach Okręgowych OWIUR blok Leśnictwo

8 kwietnia na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie odbyły się eliminacje okręgowe (II stopnia) XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w których startowaliśmy w bloku Leśnictwo. Łącznie w 11 blokach tematycznych zaprezentowało się ok 170 uczniów ze szkół średnich. ZSL w Lesku reprezentowały 3 uczennice, które wygrały etap szkolny (I stopnia – październik 2021). 

W eliminacjach okręgowych reprezentantki Technikum Leśnego w Lesku zajęły bardzo wysokie lokaty, popisując się bardzo wysokim poziomem wiedzy i umiejętności leśnych.

II miejsce zajęła – Natalia Rębisz klasa IVa

III miejsce zajęła – Emilia Jarema klasa IIIa

IV miejsce zajęła – Dominika Sikora klasa IVa

Ogromnie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy wielu sukcesów w życiu i dalszej edukacji.

Nasza laureatka Natalia Rębisz będzie reprezentowała leską szkołę leśną oraz okręg Kraków na etapie centralnym Olimpiady. Wielki finał (zawody III stopnia) już 27-28 maja 2022 r. 

Fotogaleria UR Kraków

 

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress