III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w piłce nożnej halowej – Milicz 2019 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w piłce nożnej halowej – Milicz 2019

W dniach 8-10 marca 2019r. odbyły się XI Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych. Reprezentowaliśmy naszą szkołę w składzie: Blat Radosław, Wasyliszyn Marcin, Pankiewicz Dawid, Bieryło Dawid, Przybysz Adam, Kamil Kasperowicz, Jakub Franos. Po zajęciu III miejsca w grupie, był czas na regenerację i mecze systemem pucharowym.

W ćwierćfinale spotkaliśmy się z TL z Gorajem, mecz był zacięty lecz to nasz zespół po serii rzutów karnych okazał się być lepszy. Tego samego dnia nasi zawodnicy rozegrali jeszcze spotkanie półfinałowe z Zagnańskiem. Mecz o III miejsce wygraliśmy z zespołem z Tucholi.

I miejsce – TL Biłgoraj
II miejsce – TL Zagnańsk
III miejsce – ZSL Lesko

Należy podkreślić, że w poprzednich latach tj. 2017- zajęliśmy II miejsce, 2018- zajęliśmy VII miejsce. Wszystkie te wyniki w ostatnich trzech latach osiągnęła drużyna składająca się tylko z 7 osób. Dlatego uważamy że jesteśmy THE Best Team.  Smile

Z pozdrowieniami „Darz Bór” dla całej społeczności leśnej w Polsce.

Zobacz zdjęcia

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress