Internacki turniej bilarda « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Internacki turniej bilarda

Przez ostatnie tygodnie roku szkolnego 2021/22, mieszkańcy Internatu ZSL w Lesku, rywalizowali  w „Internackim turnieju bilarda”. Do udziału w turnieju przystąpiło 16 Wychowanków, z pośród których rozlosowano pary turniejowe. Zgodnie z przyjętym systemem, zwycięzca w parze przechodzi dalej. Ostatecznie do rozgrywek finałowych awansowało 4 uczniów. Zwycięzcą turnieju został Kacper Barszczak uczeń klasy II b, drugie miejsce zajął Karol Sajdak uczeń klasy II a, miejsce III przypadło Jakubowi Sawickiemu z klasy III b.

Pierwsza trójka otrzymała nagrody książkowe i drobne upominki ufundowane przez Nadleśnictwo Baligród. Organizatorem turnieju był wychowawca Krystian Wójcik.

K. Wójcik

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress