Internacki turniej bilarda « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Internacki turniej bilarda

Przez ostatnie dwa tygodnie czerwca, mieszkańcy Internatu ZSL w Lesku, rywalizowali  w „ Internackim turnieju bilarda ”. Do udziału w turnieju przystąpiło 22 Wychowanków, z pośród których rozlosowano pary turniejowe. Zgodnie z przyjętym systemem, zwycięzca w parze przechodzi dalej. Ostatecznie do rozgrywek finałowych awansowało 3 uczniów.

Zwycięzcą turnieju został Szymon Wilk uczeń klasy III a, drugie miejsce zajął Jakub Bury uczeń klasy I a, miejsce III przypadło Michałowi Jendo z klasy I b.

Czołowa trójka otrzymała nagrody książkowe i drobne upominki ufundowane przez Nadleśnictwo Baligród. Organizatorem turnieju był wychowawca Krystian Wójcik

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress