IV miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Przedmedycznej « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

IV miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

W dniach 08.03.2023 – 10.03.2023 roku odbyły się „IX Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Brynek 2023”. Celem Mistrzostw jest propagowanie wśród uczniów szkół leśnych wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy i doskonalenie umiejętności praktycznych.
Jak zwykle konkurs składał się z dwóch części: praktycznej i teoretycznej (test). Prawidłowość wykonania zadań oceniała 11 osobowa komisja sędziowska z Rejonowego Oddziału PCK w Bytomiu oraz strażacy-ratownicy medyczni z PSP w Bytomiu i Tarnowskich Górach.
Drużyny prezentowały wysoki poziom wiedzy i umiejętności praktycznych, a rywalizacja była bardzo wyrównana. W tym roku udało nam się zająć IV miejsce. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i życzymy miłego dnia, oraz zachęcamy do dalszego śledzenia życia naszej szkoły.

W zawodach wzięły udział drużyny z siedmiu szkół prowadzonych przez Ministra Klimatu i Środowiska: ZSL LESKO, ZSL ROGOZINIEC, ZSL ZAGNAŃSK, ZSLiE BRYNEK, TL WARCINO, TL BIAŁOWIEŻA, ZSL GORAJ.

Dawid Kijanka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress