IV Mistrzostwa Internatu w Szachach « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

IV Mistrzostwa Internatu w Szachach

W środę 11.05.2016r. już po raz czwarty odbyły się Szachowe Mistrzostwa Internatu Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Turniej został rozegrany system kołowym „mecz -rewanż”, każdy z uczestników musiał rozegrać 10 partii szachowych. W ostatniej rundzie o I miejsce walczyli Kinga Kłys i Tomasz Borukało po zaciętym pojedynku ostatecznie zwyciężyła Kinga Kłys z klasy II a i została nowym Mistrzem Internatu w szachach.

II miejsce Tomasz Borukało  III a

III miejsce Michał Brański       II a

IV miejsce Konrad Winiarski   II a

V miejsce Kamil Kasperkowicz I b

VI miejsce Hubert Strusiewicz  I b

Wszystkim uczestnikom GRATULUJĘ i zapraszam na kolejne zawody za rok.

MM

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress