IV Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Szachach « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

IV Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Szachach

W dniach 20-23.11.2015r. Zespół Szkół Leśnych w Lesku był organizatorem IV Mistrzostw Polski Szkół Leśnych w szachach. Nasza szkoła w tych dniach gościła Technika Leśne z Białowieży, Milicza i Starościna. Uczestnicy obowiązkowo  rozegrali turniej drużynowy oraz indywidualny. Zawody odbywały się systemem „każdy z każdym”.  Ostatniego dnia zmagań dla wszystkich chętnych również Opiekunów odbył się turniej gry błyskawicznej, z czasem po 5 minut na zawodnika.

Wyniki rywalizacji w turnieju drużynowym:

I miejsce Zespół Szkół Leśnych w Lesku   – 8 pkt

II miejsce Technikum Leśne w Miliczu   –  4 pkt

III miejsce Technikum Leśne w Starościnie   – 4 pkt

IV miejsce Technikum Leśne w Białowieży   – 2 pkt

 

Wyniki rywalizacji w turnieju indywidualnym:

I miejsce  Adam Antolak  z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku   –  10,5 pkt

II miejsce  Bernard Piotrowski z Technikum Leśnego w Miliczu –  10 pkt

III miejsce  Roger Guzik Zespołu Szkół Leśnych w Lesku  –  7,5 pkt

szczegółowe wyniki turnieju indywidualnego oraz uzyskane kategorie szachowe można zobaczyć w serwisie www.chessarbiter.com

link: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_6321/

Oprócz zmagań szachowych Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z krytej  pływalni Aquarius,  zapoznać się fauną i florą lasów bieszczadzkich oraz poznać okolice Leska: zespół elektrowni wodnych Solina-Myczkowce, uzdrowisko Polańczyk, cerkiew grekokatolicką w Górzance, kamień leski. Wycieczkę poprowadził przewodnik Łukasz Dziuban Absolwent naszej szkoły, któremu serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. Można jedynie żałować, że pogoda nie dopisała a chmury przykryły piękne bieszczadzkie widoki.

Serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe i nagrody rzeczowe dla:

Nadleśnictwa Lesko, Nadleśnictwa Bircza oraz Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku.

Bardzo dziękuję również Panu Włodzimierzowi Hackiewiczowi  z Białowieży za pomoc w sędziowaniu wszystkich rozgrywanych turniejów.

Uczestnikom gratuluję sportowej rywalizacji w duchu fair-play oraz życzę dalszych sukcesów.

Marta Michalska-Konik

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress