Jedyna taka Szkoła na Podkarpaciu! « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Jedyna taka Szkoła na Podkarpaciu!

Bieszczady – to jeden z najbardziej dziewiczych i malowniczych regionów Polski i Europy. Jest to kraina, w której ścieżki człowieka biegną równolegle z trasą wędrówki  żubra, niedźwiedzia, wilka, rysia…To miejsce, gdzie myśliwi, wędkarze, turyści mogą w sposób najdoskonalszy realizować swoje zainteresowania.

Zespół Szkół Leśnych w Lesku od 44 lat kształci elitę Pracowników Lasów Państwowych (Mistrzów  Mowy Polskiej), Parków Narodowych, Parków Krajobrazowych, Obrońców Przyrody, Pracowników Usług Leśnych  ( Mistrza Polski Drwali 2015), Pasjonatów Sztuki Łowieckiej i Myśliwskiej!

Szkoła dociera ze swoją wyjątkową i atrakcyjną ofertą edukacyjną do młodzieży z całego województwa podkarpackiego .

ZSL w Lesku uczestniczył w następujących Targach Edukacyjnych:

 – Targi Edukacyjne w Jaśle – 4 dni.

 – Targi Edukacyjne w Krośnie – 1 dzień.

 – Targi Edukacyjne w Zręcinie – 1 dzień.

 – Targi Edukacyjne w Sanoku – 1 dzień.

  Jesteśmy blisko Ciebie!

ZF

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress