Komunikat dla kandydatów do klas I Technikum Leśnego w Lesku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Komunikat dla kandydatów do klas I Technikum Leśnego w Lesku

Kandydaci, którzy dokonali wyboru poprzez https://podkarpacie.edu.com.pl/kandydat/app/  (pierwsza preferencja) powinni wydrukować swój wniosek potwierdzony podpisem Rodziców, bądź Opiekunów i przesłać pocztą elektroniczną lub tradycyjną na adres szkoły. Po nadesłaniu  wniosku  Szkoła dokona jego weryfikacji i akceptacji.

Kandydaci, którzy  nie mają możliwości rejestracji poprzez nabór elektroniczny mogą pobrać wniosek ze strony internetowej Szkoły i po wypełnieniu i podpisaniu przesłać do Szkoły na poniższy adres – w dalszej części wiadomości.

Zespół Szkół Leśnych w Lesku
ul. Jana Pawła II 1, 38-600 Lesko
tel. (+48 13) 469 64 68,  fax: (+48 13) 469 64 68

E-mail: sekretariat@zsllesko.pl  

Wniosek o przyjęcie kandydata

Komunikat dla kandydatów do klasy I Technikum Leśnego w Lesku

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress