Konferencja zamykająca projekt „Lasy nie znają granic” « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Konferencja zamykająca projekt „Lasy nie znają granic”

W dniu 25 października 2018 r. w Presovie odbyła się konferencja zamykająca  w ramach projektu „Lasy nie znają granic” realizowanego z Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020. W spotkaniu uczestniczyło 50 osób po 25 z obu szkół biorących udział w realizacji projektu przez okres 13 miesięcy.

Po przywitaniu Wszystkich zebranych przez Miroslava Fuchsa – menedżera projektu i zapoznaniu z harmonogramem konferencji rozpoczęło się podsumowanie projektu.

W pierwszej kolejności  prezentację z realizacji projektu przedstawił Miroslav Fuchs reprezentując zarówno stronę polską jak i słowacką. W prezentacji głos zabrali również osoby należące do zespołów projektowych tj. Vlasta Hudakova, Silvia Gurcikova, Gracjan Fara, Natalia Zięba i Czesław Osękowski. Osoby to opowiadały o zrealizowanych zadaniach jak również o różnych problemach wynikłych w trakcie realizacji projektu.

Drugim punktem były prezentacje uczniów ze szkół w Presovie i Lesku z wymian młodzieży, które odbywały się w ramach realizacji projektu. Uczniowie w 15 minutowych wystąpieniach prezentowali czego się nauczyli oraz co zobaczyli w ramach realizacji poszczególnych przedmiotów. Na końcu każdej prezentacji głos zabrał ekspert z danego przedmiotu, który przedstawił zalecenia dotyczące zmian w programie nauczania. Po zakończeniu 7 prezentacji z wszystkich przedmiotów nastąpiła dyskusja podsumowująca projekt. Były podziękowania skierowane do obu storn zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, w ramach promocji projektu uczestnicy otrzymali pamiątkowe długopisy. Podsumowaniem całej konferencji był wspólny obiad po którym jeszcze długo trwały rozmowy i podziękowania.

                                             Menager projektowy:

                                                ……………………………………

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress