Konkurs sygnalistów w Biłgoraju « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Konkurs sygnalistów w Biłgoraju

Już po raz kolejny nasz szkolny zespół sygnalistów 'Tropem Wilka’ brał udział w konkursie w Technikum Leśnym w Biłgoraju. W tym konkursie biorą udział soliści jak i zespoły sprawdzając swoje umiejętności muzyczne w poszczególnych klasach zaawansowania. Nasz zespół sygnalistów po mocnej rywalizacji wywalczył 2 miejsce. Odbierając puchar z uśmiechem na twarzy i dużą radością zapowiadają dalsze ćwiczenia i zdobywanie czołowych miejsc.

online canadian pharmacy store! buy dapoxetine uk online. fastest shipping, dapoxetine priligy price.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress