Kurs drwala – operatora pilarki 2017 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Kurs drwala – operatora pilarki 2017

Nadleśnictwo Lesko przeprowadziło kurs drwala – operatora pilarki dla III klas Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Kurs składał się z części teoretycznej i praktycznej zakończonych egzaminami. W programie znalazły się m.in. takie zagadnienia jak:

  • Przepisy BHP.
  • Przygotowanie stanowiska roboczego.
  • Ścinka i obalanie drzew pilarką i klinami.
  • Ścinka drzew zawieszonych.
  • Okrzesywanie drzew.
  • Przerzynka drewna.
  • Korowanie drewna.
  • Zrywka i układanie drewna.

Jesteśmy już drwalami – Klasa IIIA i IIIB !!!

ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress