„Las w obiektywie” – konkurs fotograficzny « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

„Las w obiektywie” – konkurs fotograficzny

W dniu 23.02.2017 r. w Internacie ZSL w Lesku został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny. To piąta edycja kierowana do uczniów, których pasją jest fotografia. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu była „zima w lesie”. Jury złożone z wychowawców w składzie Krystian Wójcik, Zygmunt Folwarski i Damian Stanisz, zdecydowało o przyznaniu pierwszego miejsca za najlepsze zdjęcie Hubertowi Bobakowi z klasy III a, drugie miejsce zdobył Jakub Miszczyszyn z klasy III b, a trzecie Artur Niemiec z klasy III a.

W konkursie wzięli udział również Wiktor Sikora z III b, Sebastian Bajorek z III b, oraz Michał Hop z I b i Jan Rawiak z I b.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe. Organizatorem był wychowawca Krystian Wójcik.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress