„ Las w obiektywie” – VII edycja konkursu fotograficznego. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

„ Las w obiektywie” – VII edycja konkursu fotograficznego.

W dniu 29 maja 2019 r. w internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „ Las w obiektywie”. To już VII edycja tego konkursu organizowana dla uczniów naszej szkoły. Tym razem tematem przewodnim była „ wiosna w lesie i ogrodzie”. Poziom prac, fotografii był jak zwykle bardzo wysoki. Mimo, iż jest to konkurs dla fotografów amatorów, można z całą pewnością stwierdzić, że żadnego z zgłoszonych zdjęć nie powstydziłby się zawodowy fotograf.

Według jury w składzie Alicja Kantor, Krystian Wójcik i Jarosław Krysa najlepsze zdjęcia zaprezentowali:

I miejsce Michał Hop – uczeń klasy III b

II miejsce Konrad Siemiątkowski – uczeń klasy II b

III miejsce Kacper Skubiński – uczeń klasy II a

Udział w konkursie wzięli również Jakub Wojtanowski – II a i Krystian Trzciński – I b.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Nadleśnictwo Baligród.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress