„Las w obiektywie”- VIII edycja konkursu fotograficznego. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

„Las w obiektywie”- VIII edycja konkursu fotograficznego.

W minionym  tygodniu w Internacie ZSL w Lesku, został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Las w obiektywie”. To VIII edycja tego konkursu organizowana przez wychowawcę Krystiana Wójcika dla uczniów naszej szkoły.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Wiosna w lesie”. Podobnie jak w latach ubiegłych , wybór najlepszych zdjęć nie był prostym zadaniem. Tegoroczne prace oceniał  m.in. Pan Roman Pasionek – leśniczy i fotograf pasjonat, pracownik Nadleśnictwa Baligród.

Według jury najlepsze zdjęcia zaprezentowali:

Szymon Brodzicki – I miejsce w konkursie,

Milena Borocka – II miejsce w konkursie,

Diana Żmuda- III miejsce w konkursie.

Udział w konkursie wzięli również Emilia Jarema i Krystian Trzciński. Wszyscy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Nadleśnictwo Baligród.

K.Wójcik.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress