„Las w obiektywie”- VIII edycja konkursu fotograficznego. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

„Las w obiektywie”- VIII edycja konkursu fotograficznego.

W minionym  tygodniu w Internacie ZSL w Lesku, został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Las w obiektywie”. To VIII edycja tego konkursu organizowana przez wychowawcę Krystiana Wójcika dla uczniów naszej szkoły.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Wiosna w lesie”. Podobnie jak w latach ubiegłych , wybór najlepszych zdjęć nie był prostym zadaniem. Tegoroczne prace oceniał  m.in. Pan Roman Pasionek – leśniczy i fotograf pasjonat, pracownik Nadleśnictwa Baligród.

Według jury najlepsze zdjęcia zaprezentowali:

Szymon Brodzicki – I miejsce w konkursie,

Milena Borocka – II miejsce w konkursie,

Diana Żmuda- III miejsce w konkursie.

Udział w konkursie wzięli również Emilia Jarema i Krystian Trzciński. Wszyscy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Nadleśnictwo Baligród.

K.Wójcik.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress