Matura zapisana w historii « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Matura zapisana w historii

Rok 2020 dla całego Świata jest i pozostanie zapisany w historii jako szczególny z wielu względów ! Ludzkość musiała przystosować się do życia w nowych warunkach. Zdrowie, relacje społeczne, praca, przemieszczanie się, rozrywka, nauka – nabrały nowego znaczenia ! Matura 2020 to czas „zbiorów owoców” pracy młodych ludzi, którzy zadecydują, co będą robić w dalszym życiu.

Włożony przez nich wysiłek, determinacja, współpraca w procesie kształcenia z nauczycielami  – przyczynią się do ich sukcesów – jakimi są wyniki egzaminów pisemnych ! Życzymy wszystkim połamania piór.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress