Mikołaj w Szkole i w Internacie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Mikołaj w Szkole i w Internacie

W dniach 5-6 grudnia 2019 roku naszą szkołę oraz internat odwiedził Święty Mikołaj w towarzystwie Diabełka oraz Anioła. Jak to już w zwyczaju bywa, Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami rozdał drobne podarunki uczniom. Nauczyciele i pracownicy szkoły też zostali obdarowani słodyczami. Oczywiście wszyscy mogli zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i jego pomocnikami.

Miejmy nadzieję, że zachowanie uczniów będzie wzorowe i w przyszłym roku Mikołaj także nie zapomni o naszej szkole.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress