Mikołajki u leśników w ZSL Lesko « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Mikołajki u leśników w ZSL Lesko

W dniu 6 grudnia Zespół Szkół Leśnych w Lesku odwiedził Święty Mikołaj. Jak zwykle tej wizycie towarzyszyło mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu.  Mamy nadzieję, że nikt nie został pominięty i każdy otrzymał  słodkości, bo przecież do Technikum Leśnego chodzi tylko grzeczna młodzież 😉

 

Zapraszamy za rok 

SU

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress