Mistrzostwa Internatu ZSL w szachach « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Mistrzostwa Internatu ZSL w szachach

W poniedziałek 16 maja, po całym roku trenowania, odbyły się Mistrzostwa Internatu Technikum Leśnego w szachach. W zawodach wzięło udział 9 uczestników, turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.  Po ośmiu zaciętych pojedynkach i nagłych zwrotach akcji 😉 ostatecznie

I miejsce zajął  Konrad Kamiński z klasy III SPB – 7pkt,
II miejsce – Brodzicki Szymon III SPA – 5,5 pkt,
III miejsce Pierożek Hubert z III SPA- 5 pkt.

Turniej zorganizowała i sędziowała Pani Marta Michalska

Gratulacje dla wszystkich młodych szachistów – leśników.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress