Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w piłce siatkowej- Biłgoraj 2017 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w piłce siatkowej- Biłgoraj 2017

W dniach 3-4 marca 2017 w hali sportowo – widowiskowej OSiR w Biłgoraju zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie Biłgoraj 2017. W mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej, które organizowane są bez przerwy od 25 lat wzięło udział 8 drużyn dziewcząt i 8 drużyn chłopców z następujących szkół: TL w Białowieży, ZSL w Lesku, ZSLiE w Brynku, TL w Miliczu, TL w Starościnie, TL w Tucholi, TL w Warcinie, ZSL w Zagnańsku i ZSL w Biłgoraju.

Po dwudniowych zmaganiach sportowych zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców najlepszymi okazały się drużyny reprezentujące Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju.

Uczniowie Zespół Szkół Leśnych w Lesku w składzie: Arkadiusz Kalisz, Marcin Gniewek, Grzegorz Płaza, Aleksander Lisze, Jan Polaczek, Dawid Bieryło, Maciej Drążek zajęli wysokie choć pechowe dla sportowca IV miejsce

Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Organizatorzy nagrodzili  najlepszych zawodników i zawodniczki mistrzostw a także najlepszych zawodników każdej z drużyn. Statuetkę za najlepszego zawodnika ZSL w Lesku otrzymał kapitan drużyny Grzegorz Płaza Organizatorami imprezy byli Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, Uczniowski Klub Sportowy „Leśnik” w Biłgoraju i OSiR Biłgoraj.

Serdecznie gratuluję zawodnikom sukcesu wspaniałej gry w duchu fair play oraz dziękuję  za dostarczenie tylu niezapomnianych emocji.

Marta Michalska

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress