Mistrzostwa Szkoły w szachach « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Mistrzostwa Szkoły w szachach

W piątek 19.10.2018r. odbyły sie Mistrzostwa Szkoły w szachach. W zawodach wzięło udział 31 Uczniów z klas I-III. Zawodnicy rozegrali 7 partii tak zwanym system szwajcarskim. Zaletą tego systemu jest  rozegrania turnieju z dużą ilością graczy, w którym nikt nie odpada. Mistrzem Zespołu Szkół Leśnych w Szachach na rok szkolny 2018/2019 został Hubert Dyndur z klasy III a, który wygrał wszystkie 7 partii.

II  miejsce Tomasz Marcinik  z II a – 6 pkt

III miejsce Marek Jarosz  z III a – 5 pkt

Na wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy również wygrali 5 partii, ale punkty pomocnicze zadecydowały, że miejsca zdobyli poza podium są to:  Kacper Wojciechowski, Paweł Raś, Konrad Siemiątkowski, Wojciech Dzięgiel.

Zawody zorganizowała i sędziowała Pani Marta Michalska a puchary dla najlepszych uczniów ufundowała Rada Rodziców, serdecznie dziękujemy.

Wszystkim szachistom, którzy wzięli udział w zawodach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz szczegółowe wyniki mistrzostw

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress