Młodzież z ZSL w Lesku porządkowała cmentarz. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Młodzież z ZSL w Lesku porządkowała cmentarz.

Przed nami Dzień Wszystkich Świętych i Święto Zmarłych, dwa dni w czasie których wspominamy Tych którzy odeszli. Wyrazem naszej pamięci o Nich są uporządkowane groby i płonące znicze. Podobnie jak w ubiegłych latach, uczniowie z naszej szkoły pod opieką wychowawcy Krystiana Wójcika i księdza Przemysława Macnara, w dniu 26 października 2022 r. udali się na cmentarz parafialny w Lesku. Młodzież porządkowała groby leskich księży, oraz pojedyncze, zapomniane mogiły. Zebrane zostały stare znicze i plastikowe kwiaty, zgrabione i wyniesione opadłe liście. Sporo pracy było również przy karczowaniu starych pni .

Pogoda dopisała, a młodzież z klas IA, IB i II B pokazała, że potrafi pracować w ramach wolontariatu.

K. Wójcik

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress