Zapraszamy do rejestracji elektronicznej « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Materiały promocyjne ZSL Lesko Nabów do Technikum Leśnego w Lesku wirtualny spacer ZSL Lesko

Zapraszamy do rejestracji elektronicznej

Informujemy, że w roku 2016  prowadzony jest nabór elektroniczny do klas I Technikum Leśnego w Lesku, na rok szkolny 2016/2017. Gimnazjalisto, możesz rejestrować się w systemie, logować oraz wydrukować podanie pod następującym adresem:

https://podkarpacie.edu.com.pl/Kandydat/ 

Pod wskazanym adresem, możesz założyć konto i zarejestrować się w systemie naboru elektronicznego od dnia 25.04.2016r. od godziny 800. Tutaj również  możesz dokonać wyboru właściwej szkoły Technikum Leśnego w Lesku.

Jeżeli uczęszczasz do gimnazjum będącego poza systemem elektronicznej rejestracji lub napotkałeś problemy z założeniem konta i rejestracją, zapraszamy do naszej szkoły gdzie szybko i sprawnie pomożemy Ci założyć konto i prawidłowo wypełnić wniosek o przyjęcie.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress