Zaczynamy 15 czerwca ! Nowy harmonogram rekrutacji 2020 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Zaczynamy 15 czerwca ! Nowy harmonogram rekrutacji 2020

SmileZnamy już nowy harmonogram rekrutacji kandydatów do Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Absolwenci szkół podstawowych będą mogli składać dokumenty już od 15 czerwca do 10 lipca. Zapraszamy do Naszej Szkoły. Szczegółowy harmonogram oraz wiele innych przydatnych informacji znajdziecie w zakładce Rekrutacja – Centrum Informacji oraz w dalszej części artykułu.

  1. Od 15 czerwca do 10 lipca 2020 r. do godz. 15:00 – składanie dokumentów i podań o przyjęcie do Technikum Leśnego.
  2. Od 15 czerwca do 14 sierpnia 2020 r. – wydanie przez sekretariat Technikum Leśnego
    w Lesku skierowania na badania lekarskie.
  3. Od 26 czerwca do 10 lipca 2020 r. do godz. 15:00 – doręczenie do sekretariatu Technikum Leśnego w Lesku świadectw ukończenia szkoły podstawowej.
  4. Od 31 lipca do 4 sierpnia 2020 r. do godz. 15:00 – uzupełnienie wniosku o przyjęcie do Technikum o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
  5. 12 sierpnia 2020 r. – ogłoszenie przez komisję rekrutacyjną list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy pierwszej technikum.
  6. Od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. do godz. 15:00 – potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty oraz zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu.
  7. 19 sierpnia 2020 r. do godz. 14:00 – ogłoszenie przez Dyrektora Zespołu Szkół Leśnych w Lesku listy uczniów przyjętych do klasy pierwszej technikum.
  8. Do 31 sierpnia 2020 r. – przeprowadzenie dodatkowej rekrutacji dla uczniów, którzy z przyczyn losowych bądź zdrowotnych przystąpili do egzaminu ósmoklasisty lub nie zostali przyjęci w podstawowym terminie rekrutacyjnym.
Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress