Obchody Święta Niepodległości « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Obchody Święta Niepodległości

Delegacja Zespołu Szkół Leśnych w Lesku (w składzie – Pani Dyrektor Jadwiga Szylak, Pani Renata Głuszko, Pan Lesław Dobosz) w dniu 11 listopada 2019r. uczestniczyła w uroczystości 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości organizowanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Lesko. Przybyłe poczty sztandarowe, delegacje – przemaszerowały ulicami miasta w asyście orkiestry dętej BDK i złożyły kwiaty pod Kamieniem Legionistów. Następnie wszyscy udali się pod pomnik Tadeusza Kościuszki, gdzie oddali hołd walczącym o wolność i niepodległość. Uroczystość Święta Niepodległości uświetniła Msza Św. w Kościele Parafialnym w Lesku.

ZF

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress