Odznaki w historii szkoły leśnej w Lesku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Odznaki w historii szkoły leśnej w Lesku

Jak ważne są znaki identyfikujące przynależność do danej grupy, nie trzeba chyba udowadniać. Wspomnę tylko o godłach państwowych, herbach miast i rodów. Podobną funkcję pełnią też oznaki służb leśnych, świetnie prezen­towane na łamach „Lasu Polskiego” przez Wojciecha Boczkowskiego. Tenże znakomity autor zainspirował mnie do zaprezentowania odznak szkoły leśnej w Lesku, która w roku 2022 obchodziła półwiecze swojego istnienia w tym mieście, ale jej tradycje sięgają czasów Galicji.

Odznaki w historii szkoły leśnej w Lesku

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress