Otrzęsiny i dyskoteka « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Otrzęsiny i dyskoteka

Dnia 8.X.2019r. odbyły się w internacie Otrzęsiny klas I połączone z Dyskoteką. Na początku odbyły się konkursy i zabawy przygotowane przez nowo wybraną Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Internatu Magdalenę Karbowniczyn oraz jej zastępcę Patrycję Rutę. Najlepsza zabawa była przy karaoke oraz konkursach tj. taniec z balonem, jedzenie jabłek zawieszonych na sznurku bez użycia rąk.

Po części związanej z Otrzęsinami dopiero rozpoczęła się zabawa… Była zabawa w pociąg, chusteczka haftowana, zatańczyliśmy „belgijkę”, „skrzypka”. Oprawę muzyczną zapewnił  DJ Mroczkowski a opiekę sprawowali B. Chytła, J. Gawlewicz, J. Stelmach.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress