Otrzęsiny klas I 2016 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Otrzęsiny klas I 2016

Dnia 13. 10. 2016r. odbyły się Otrzęsiny, w których udział wzięły chętne osoby z klas pierwszych mieszkające w naszym internacie. Warunkiem wstępu na tę specjalnie przygotowaną imprezę był odpowiedni „makijaż”, wykonany przez starszych kolegów różnokolorowymi farbami. Pierwszoklasiści musieli w jak najkrótszym czasie pokonać tor przeszkód – slalom w nartach, skoki przez przeszkody, jedzenie jabłka bez użycia rąk, wbijanie gwoździa itp.

Po kolacji odbyła się dyskoteka, podczas której wszyscy dobrze się bawili. Uczestnicy otrzęsin na pewno długo będą pamiętać emocje towarzyszące zabawie. W najmniejszym stopniu nie odda ich nasza galeria zdjęć, ale zobaczcie to jeszcze raz…

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress