Otrzęsiny klas I 2018 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Otrzęsiny klas I 2018

Tradycyjnie w październiku odbyły się otrzęsiny klas I – bieg z przeszkodami.  Na starcie twarz każdego z uczestników została kolorowo pomalowana. Następnie uczniowie mięli do pokonania tor przeszkód – śpiewanie fragmentu wylosowanej piosenki, skoki w workach, skoki przez przeszkody, wbijanie gwoździ, picie mleka. Wszystkie konkurencje były wykonywane na czas. Najszybciej tor przeszkód pokonali

Wśród dziewcząt:

I Alicja Harabasz 2:00

II Honorata Zając 2:10

III Zuzanna Pudełko 2:17

Wśród chłopców:

I Karol Gazda 1:47

II Wojciech Dzięgiel 1:50

III Konrad Gałka 1:58

Na zakończenie pierwszoklasiści zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie na boisku szkolnym. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i miłe wspomnienia z tego dnia pozostaną na długo.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress