Otwarcie strzelnicy sportowej « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Otwarcie strzelnicy sportowej

W dniu 11 października 2013r. w Zespole Szkół Leśnych w Lesku z udziałem zaproszonych Gości nastąpiło uroczyste otwarcie strzelnicy sportowej, która powstała dzięki finansowemu wsparciu przede wszystkim Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZSL w Lesku oraz Okręgowych Rad Łowieckich z Krosna i Rzeszowa.

buy prozac ( fluoxetine ) online online pharmacy !free worldwide shipping! buy prozac online no prescription uk . order prozac . order prozac online
hcl 20 mg price prozac liquid australia fluoxetine reviews uk 10 mg en espanol prozac prozac no prescription canada can u take lyric n prozac the same time 

Po zabraniu głosu przez p. Dyrektor J. Szylak i po poświęceniu obiektu przez szkolnego katechetę ks. S. Sygnarowskiego uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie p. E. Balwierczak, Nadleśniczy Nadleśnictwa Lesko p. J. Kosiba, Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej w Krośnie p. F. Maresz, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZSL w Lesku p. M. Brzezowski oraz pracownik obsługi szkoły wykonujący pracę przy budowie strzelnicy p. Z. Stram.

W uroczystości uczestniczyli również: Kierownik internatu p. N. Zięba, Przewodnicząca Rady Rodziców p. B. Wolniewicz, Nauczyciele, Rodzice, Zespół Sygnalistów Myśliwskich oraz delegacja Młodzieży.

Po oficjalnej części uroczystości wszyscy jej uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia swych strzeleckich umiejętności.

Od  listopada br. stałe zajęcia na strzelnicy prowadzić będą nauczyciele p. B. Sitko i p. L. Dobosz

prozac weekly , order prozac no prescription, prozac quotes, buy prozac no prozac xr. prozac online australia. prozac sale uk. prozac prices united states. acquire fucidin

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress