Pierwszy Dzień Wiosny – Turniej Klas « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Pierwszy Dzień Wiosny – Turniej Klas

21 marca obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny, potocznie zwanym Dniem Wagarowicza z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował Turniej Klas. W zabawie brały udział klasy I-III. Wszystkie konkurencje oceniało jury w składzie: mgr Renata Głuszko, mgr Aneta Biega- Janiszewska, mgr Robert Benewiat. Klasa  miały za zadanie przygotować: skecz, pokaz mody wiosna – lato 2022, opowiedzieć o swoim hobby oprócz tego drużyny rywalizowały w teleturnieju Milionerzy oraz quizach i zadaniach sprawnościowych.

Największą popularnością cieszyły się skecze przedstawiające sceny z życia szkoły. Trzeba przyznać, że do Technikum Leśnego w Lesku uczęszcza utalentowana i kreatywna Młodzież ;).

Wyniki po wszystkich konkurencjach przedstawiały się następująco:

I miejsce klasa II A – 230 pkt

II miejsce klasa  I b  – 204 pkt

III miejsce klasa I a– 197,5 pkt

Główną nagrodą zawodów były dni bez pytania i sprawdzianów oraz worek słodyczy. Najważniejsza jednak była dobra zabawa, a ta niewątpliwie się udała.

Serdeczne podziękowania dla Filipa Kozioł, Julii Wojtanowskiej, Kacpra Łapy, Justyny Boroń, Maćka Sitko za przeprowadzenie imprezy, Kamilowi Dąbrowskiemu i Karolowi Bratko Markowi Geroń za stworzenie dekoracji oraz Szymonowi Brodzickiemu za fotografowanie imprezy.

Dziękujemy też Paniom i Panom  z  kuchni Internackiej za przygotowanie dla wszystkich pysznego drożdżowego ciasta.

Był to bardzo przyjemny słoneczny dzień, w którym wszyscy dobrze się bawili i mogli choć na chwile zapomnieć o stresie dnia codziennego.

 

MM

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress