Piesza pielgrzymka Technikum Leśnego w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Piesza pielgrzymka Technikum Leśnego w Lesku

W maju wyruszyliśmy kolejny raz na pieszą pielgrzymkę Technikum Leśnego w Lesku. Tym razem nasze kroki skierowaliśmy do Sanktuarium Matki Bożej Nowego Życia w Zagórzu. W pieszej wycieczce udział wzięło ponad 80 osób. Szkoda, że niektórzy z naszych kolegów i koleżanek „przestraszyli” się kilkukilometrowej trasy.

W Zagórzu zwiedzaliśmy również ruiny zespołu klasztorno-zakonnego Karmelitów Bosych, w którego murach mieści się obecnie nowoczesne Centrum Kultury Foresterium (polecamy)

https://klasztorzagorz.pl

Dziękujemy księdzu Przemkowi za zorganizowanie tak udanego dnia. 👏

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress