Podkarpacki Certyfikat Edukacyjny dla Zespołu Szkół Leśnych w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Podkarpacki Certyfikat Edukacyjny dla Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

W dniu 15 grudnia 2022r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala,  podczas której  wyróżnionym nauczycielom wręczono Certyfikaty Akademii Innowacji Pedagogicznych, a szkołom Certyfikaty Edukacyjne. W uroczystości tej wzięli udział : Wicewojewoda Podkarpacki Radosław Wiatr, Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Borcz, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch, Wicekurator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Stanisław Fundakowski oraz licznie przybyli przedstawiciele samorządów podkarpackich, dyrektorzy szkół i nauczyciele.

Wykład okolicznościowy wygłosiła Prof. dr hab. Jolanta Szampruch (Uniwersytet Rzeszowski) Przewodnicząca Sekcji Pedeutologii Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN, a część artystyczną uświetnił występ zespołu Buen Camino.

Zespół Szkół Leśnych wyróżniony został Podkarpackim Certyfikatem Edukacyjnym. Wyróżnienie to jest znakiem jakości przyznawanym za systematyczne doskonalenie nauczycieli obejmujące szkolenia związane z priorytetami Ministerstwa Edukacji i Nauki. Celem tego przedsięwzięcia było wyróżnienie placówek oświatowych, nauczycieli i jednostek  samorządu terytorialnego, którzy  podnoszą swoje kompetencje edukacyjne.

Zespół Szkół Leśnych w Lesku podczas Gali reprezentował Wicedyrektor Janusz Leszczyński, który odebrał przyznany Szkole  Certyfikat oraz pamiątkową statuetkę.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress