Podziękowanie dla Stowarzyszenia « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Podziękowanie dla Stowarzyszenia

Grudzień – to miesiąc szczególny. To czas, w którym pragniemy wyrazić szczególne podziękowania Zarządowi Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku, wszystkim Darczyńcom i Życzliwym Stowarzyszeniu Osobom za okazanie Wielkiego Serca, wrażliwości, stałego wsparcia młodzieży w realizacji swoich zainteresowań i pasji (wsparcie finansowe XIV Turnieju Wędkarskiego Uczniów ZSL w Lesku, „Dnia Otwartych Drzwi”).

Dzięki takim OSOBOM– świat staje się lepszym, a wiara w dobro i szlachetność człowieka nabiera Nowego Znaczenia.

 

                                                                                                       Dziękujemy!

                                                                                                                         Obdarowani!

                                                                                                                    ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress