Pomoc dla Ukrainy « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Pomoc dla Ukrainy

Szanowni Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. W obliczu ogromnej tragedii, jaką jest wojna na Ukrainie, Zespół Szkół Leśnych w Lesku, włącza się do akcji wsparcia polegającej na zbiórce pieniędzy oraz materiałów i produktów dla walczącej Ukrainy. Nasza akcja jest częścią inicjatywy organizowanej i koordynowanej przez Urząd Miasta i Gminy  w Lesku.

Termin zbiórki:

  • od 1 marca

Co zbieramy:

  • kubki termiczne, termosy małe i duże, śpiwory, koce, płaszcze przeciwdeszczowe,
  • żywność typu : czekolada, batony, paluszki, suche ciastka, napoje, soki, woda,
  • środki higieny osobistej np.: szczoteczki i pasta do zębów, mydła, proszki do prania, bielizna osobista, skarpety,
  • pampersy.

Nie zbieramy (na chwilę obecną) żywności typu: mąka, kasza, makarony; leków oraz odzieży.

Produkty prosimy dostarczać do Internatu – I piętro lub do szkoły – pokój Samorządu Uczniowskiego. Szczegółowych inf. dotyczących zbiórki udziela K. Wójcik – opiekun Wolontariatu ( tel. 695 507 443), M. Michalska – opiekun SU oraz B. Chytła opiekun MRI.

Zbiórka pieniędzy na terenie szkoły i internatu zostanie przeprowadzona w dniach 3 i 7 marca 2022 r.

Za zebrane pieniądze zostaną zakupione wyżej wymienione produkty.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress