Poszukajmy swych dróg! – pożegnanie Absolwentów Rocznik 2010 -2014 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Poszukajmy swych dróg! – pożegnanie Absolwentów Rocznik 2010 -2014

purchase cheap generic famvir enter pharmacy buy baclofen from mexico uk 2012 furosemide medication cost buy baclofen online buy cheap prednisone online without prescription sun ounce restrictions sales apo – prednisone best price oversea pharmacy printout 20mg sterapred 5mg without a prescription

„Jest młodość w człowieku /nienasycona popędliwa i taka… wciąż uparta… / nieuchwytna jak w okresie dojrzewania” – to fragment wiersza, którym 25 kwietnia w naszej szkole żegnaliśmy Absolwentów. Pierwsza część uroczystości miała charakter oficjalny. Były przemówienia Pani Dyrektor, Pana Nadleśniczego Kosiby oraz wręczanie świadectw z czerwonym paskiem, odznak za wyniki w nauce i za szczególne zasługi, nagród oraz listów gratulacyjnych dla Rodziców.

10 mg for dogs prozac 3 day fluoxetine price walmart prozac price in pakistan prozac cost uk prozac day 3 prozac 94 fluoride whats the street price for prozac order fucidin

Druga część, przygotowana przez młodzież z klas trzecich, utrzymana była w tonie refleksyjno-wspomnieniowym w pierwszej odsłonie, w kolejnej zaś Przemek Baran i Marek Szpytman brawurowo odegrali kabaretową scenkę, której akcja osadzona była w realiach Technikum Leśnego. Była okazja do wspomnień dzięki prezentacji zdjęć z czterech lat pobytu w szkole, był czas na śmiech i łzy, które obficie popłynęły po ostatnim odczytaniu listy obecności przez Panią Dyrektor.

Klasy trzecie przygotowały też dla każdego upominek w postaci sadzonek i płyty za zdjęciami. Najbardziej wzruszającym momentem spotkania było pożegnanie z Przyjaciółmi z klas, z młodszymi Kolegami i Nauczycielami.

No cóż! Każdego roku przeżywamy to samo. Ale zawsze mamy nadzieję, że „na leśnej stacyjce przyjaźni, kiedyś spotkamy się znów”. Wszystkim Absolwentom, życzymy odnalezienia swojej drogi i spełniania się w życiu. Powodzenia na maturze!Smile

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress