Powieść pytań, na które trzeba szukać odpowiedzi « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Powieść pytań, na które trzeba szukać odpowiedzi

Tegoroczna edycja Narodowego Czytania ma miejsce w 100 – lecie odzyskania niepodległości. Przez cały 2018 rok czytane są teksty z „ Antologii Niepodległości” (44 teksty). Lekturą Narodowego Czytania w obecnym roku jest „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego (kulminacja przypada na 8 września).

Uczniowie ( wśród nich sygnaliści myśliwscy) Zespołu Szkół Leśnych w Lesku uczestniczyli w uroczystościach Narodowego Czytania ( w dniu 8 września) w Bibliotece Miejskiej w Lesku. W sposób profesjonalny czytali wybrane fragmenty z „ Antologii Niepodległości”. Zespół sygnalistów swoją oprawą muzyczną dopełnił uroczystego  charakteru  spotkania.

Wartości ponadczasowe i przemyślenia  z „ Przedwiośnia” i „ Antologii Niepodległości” powinny głęboko zapaść w serca każdego z nas oraz stać się źródłem patriotycznej wrażliwości i wychowania dla dobra Ojczyzny.

ZF

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress