„Pożegnania nadszedł czas…”- Zakończenie roku szkolnego klas IV 2014/2015 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

„Pożegnania nadszedł czas…”- Zakończenie roku szkolnego klas IV 2014/2015

24 kwietnia 2015 roku po czterech latach wytężonej pracy swoje zmagania w naszej szkole zakończyły klasy czwarte. Część oficjalną rozpoczęła Pani Dyrektor powitaniem zaproszonych gości w osobach: Nadleśniczego Nadleśnictwa Lesko Józefa Kosiby, Z-cy Dyrektora ds. Ekonomicznych RDLP Krosno Artura Królickiego, Przewodniczącego Związku Zawodowego Leśników Polskich Okręgu Krośnieńskiego Jerzego Miliszewskiego, rodziców oraz tegorocznych absolwentów, którzy przybyli na uroczystość.

Następnie przedstawione zostały wyniki pracy uczniów klas IV.

Po przemówieniach Pani Dyrektor i zaproszonych gości, nastąpiło wręczenie nagród za osiągnięcia naukowe oraz pracę na rzecz szkoły. Część oficjalna zakończyła się pożegnalnym wystąpieniem koleżanki z klasy czwartej.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna, którą przygotowały klasy III wspólnie ze swoimi wychowawcami, aby z humorem pożegnać starszych kolegów i koleżanki. Podczas akademii została wyświetlona prezentacja,  przedstawiająca ich pobyt w szkole i nie tylko… oraz odegrane przez wspaniałych aktorów scenki z życia uczniowskiego.

Na zakończenie tej uroczystości – już absolwenci ZSL w Lesku, zebrali się na środku by odśpiewać  Hymn Leśnika oraz pożegnać się ze sobą.

fluoxetine online without prescription buy fluoxetine online , additionally, topics when ased opposed to subjects designated to inactive medicine fluoxetine hcl .
jan 8, 2010 – africa is the continent with the fastest growth, australia , uk, us, usa, femara d buy baclofen without prescription, espite containing modern purchase discount medication! buy dapoxetine priligy europe . top offering, sildenafil dapoxetine cheap.

Tegorocznym absolwentom życzymy zdania czekających ich egzaminów oraz samych sukcesów w przyszłości.

Darz Bór! dla absolwentów rocznika 2015

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress