Pożegnanie rocznika 2013 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Pożegnanie rocznika 2013

26 kwietnia 2013 odbyło się zakończenie roku dla klas IV. Na tą uroczystość zostali zaproszeni goście, tacy jak przedstawiciel Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Edward Balwierczak czy Nadleśniczy Nadleśnictwa Lesko – Józef Kosiba.

Uczniom z najwyższą średnią wręczono odpowiednio – srebrne lub złote odznaki „Primus Inter Pares”, a dla tych, którzy szczególnie zaangażowali się w życie szkoły, zostały przyznane odznaki za zasługi dla Technikum Leśnego w Lesku. Praktycznie wszyscy uczniowie klas IV zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi, za ich czteroletnią współpracę ze szkołą.

jun 14, 2014 – fluoxetine 10 mg for cats, order fluoxetine online , fluoxetine 15 mg tablet, fluoxetine 40 mg capsules teva, buy fluoxetine online europe, 

Po części oficjalnej, nastąpiła kolej na część artystyczną przygotowaną przez klasy III oraz Panią Marię Niemczyk. Podczas przedstawienia, została zadeklamowana rymowanka o każdym z maturzystów oraz wyświetlone zdjęcia, które przedstawiały ich cały pobyt w naszej szkole i internacie. Każdy z tegorocznych maturzystów dostał sadzonkę daglezji.

buy generic dapoxetine uk generic prescription drug.

Na zakończenie tej uroczystości – już absolwenci ZSL w Lesku, zebrali się na środku, by odśpiewać Hymn Leśnika oraz pożegnać się ze sobą.

buy amoxil online, will amoxicillin 500mg treat chlamydia, will amoxicillin clear up my skin. Darz Bór, dla tegorocznych absolwentów!

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress