Poznajemy Lesko i okolice – wycieczka integracyjna klas I « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Poznajemy Lesko i okolice – wycieczka integracyjna klas I

Dzisiaj tj. 16.09.2020  wybraliśmy się  ze swoimi  wychowawcami p. Martą Michalską i p. Piotrem Januszem na naszą pierwszą wycieczkę. Celem było poznanie Leska i okolic oraz integracja obu klas. Na początku był konkurs wiedzy o Lesku. Podzieleni na 5 osobowe grupy, musieliśmy trafić w wyznaczone miejsca, zrobić zdjęcia, odpowiedzieć na kilka pytań i wymyślić wiersz o Technikum Leśnym i naszych wychowawcach.

Najlepsza okazała się grupa nr 6 w składzie: Zuzia Litera, Martyna Zarzycka,  Ola Kucharska, Kamil Dąbrowski, Wojtek Przybyłowicz.

Kolejnym punktem, był spacer przez źródełka na Kamień Leski oraz ognisko nad Sanem.

Mimo, że upał czasami doskwierał wszyscy świetnie się bawili 🙂

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress