Praktyka zawodowa klasy 2spb « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Praktyka zawodowa klasy 2spb

Klasa 2spb Technikum Leśnego w Lesku szczęśliwie dokończyła swoje terenowe praktyki zawodowe. Ostatnie 2 dni zajęć prowadzone były na terenie Nadleśnictwa Lesko w leśnictwach Gruszka oraz Czarny Dział. W pierwszym dniu wykonywaliśmy czyszczenia wczesne w uprawie jodłowej. Zabieg polegał głównie na regulowaniu składu gatunkowego, usuwaniu zbędnych domieszek lekkonasiennych.

W drugim dniu doskonaliliśmy umiejętności rozpoznawania gatunków różnicujących runa leśnego oraz przygotowywaliśmy się do edukacji leśnej, wykorzystując klucze do rozpoznawania roślin Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress