Spotkanie nr 12 Interreg 21-23 września 2018 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Materiały promocyjne ZSL Lesko Nabów do Technikum Leśnego w Lesku wirtualny spacer ZSL Lesko

Spotkanie nr 12 Interreg 21-23 września 2018

Strona główna Lasy nie znają granic

Sprawozdanie ze spotkania ekspertów i zespołu projektowego

w dniach 21-23 września 2018 r.

 

W dniach 21-23 września 2018 r. w Klimkówce odbyło się dwunaste spotkanie ekspertów,  zespołów projektowych i gestorów w ramach projektu „Lasy nie znają granic” realizowanego z Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.

W spotkaniu uczestniczyło 14 ekspertów, 6 osób należących do zespołów projektowych, oraz  dwóch gestorów  zgodnie z listą obecności.

Spotkanie otworzył menager projektowy Pani Natalia Zięba, która przywitała Wszystkich przybyłych, oraz przedstawiła harmonogram spotkania. Następnie Pan Gracjan Fara – koordynator projektu zaprezentował zaleceni dortyczące zmian w programach nauczania przedmiotów zawodowych. Po czyn nastąpiła dyskusja oraz uwagi i wnioski na temat  zmian w programach nauczania.

Drugi dzień spotkania rozpoczął się od przedstawienia przez zespoły projektowe raportu  na temat dortychczasowej realizacji projektu. Po dyskusji na temat trudności w realizacji projektu i przerwie obiadowej jeden z ekspertów przeprowadził wykład na temat „Zasady polityki ochrony środowiska w Polsce“. Wykład był bardzo ciekawy co zaoowocowało długą dyskusją pomiędzy ekspertami ze Słowacji i Polski.

W trzecim dniu głównym punktem było przygotowanie konferencji zamykającej projekt, która odbędzie się u partnera wiodącego w Presovie w dniu 25.10.2018 r. Na koniec spotkania każdy miał możliwość zgłaszania uwag i wniosków, po czym spotkanie uznano za zakończone.

                                             Menager projektowy:

                                                ……………………………………

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress