Ramowy Program Szkolenia na symulatorze « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Ramowy Program Szkolenia na symulatorze

W ramach realizacji zadania pt. „Maszyny wielooperacyjne szansą dla młodych leśników” dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, 40 uczniów Zespołu Szkół Leśnych w Lesku w okresie od stycznia do maja 2021 r. z zachowaniem obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią wirusa SARS-CoV-2 przeszło Ramowy Program Szkolenia na symulatorze maszyny wielooperacyjnej.

Na Program Szkolenia składało się 30 godzin zajęć obejmujących: wiadomości ogólne o urządzeniach wielooperacyjnych, maszynoznawstwo, przepisy BHP, dozór techniczny, oraz zajęcia praktyczne na symulatorze.

Szkolenie dla uczniów przeprowadzili nauczyciele praktycznej nauki zawodu, którzy wcześniej zostali przeszkoleni w celu przekazywania wiedzy i umiejętności posługiwania się symulatorem docelowej grupie odbiorców zadania tj. uczniom Zespołu Szkół Leśnych w Lesku.


 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress