Rekolekcje wielkopostne 2016 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Rekolekcje wielkopostne 2016

Rekolekcje wielkopostne w Szkole Leśnej odbyły się w dniach 1-3 marca bieżącego roku. Był to czas obfity w wiele treści i przeżyć, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Każdy dzień rozpoczynał się od świadectwa ludzi dotkniętych szczególnym działaniem Pana Boga. Wspólnym refrenem tych wypowiedzi, były słowa: „dopiero, gdy powiedziałem Bogu «niech się dzieje Twoja wola», w moim życiu zaczęły się dziać cuda”.

W pierwszym dniu świadectwo wygłosił Marcin, który przez prowadzone doświadczenia i wybuch, nieodwracalnie stracił wzrok oraz część górnych kończyn. Dzielił się, jak to doświadczenie wpłynęło na jego życie i relację do Boga. Obecnie, pomimo doświadczeń z przeszłości, prowadzi zajęcia uniwersyteckie, ma kochającą żonę oraz dwójkę małych dzieci. Podczas swojej wypowiedzi demonstrował w jaki sposób pływa, jeździ rowerem, posługuje się komputerem i telefonem.

Drugi dzień ubogaciły słowa Ani, mającej za sobą nieuleczalną chorobę nowotworową. Również to zdarzenie, stało się dla niej okazją do przemiany i pogłębienia relacji z Bogiem.
więcej na: http://sanitas.sanok.pl/rekolekcje_w_lesku

Dzisiaj cieszy się szczęściem, mając wspaniałą rodzinę. W ostatnim dniu, jedna z obecnych studentek, podzieliła się doświadczeniem przebaczenia w swoim życiu. Całość rekolekcji prowadził ks. Bartłomiej – duszpasterz z Jarosławia. Jego słowo dotykało głębi serc uczniów, dzięki czemu Pan Bóg zajrzał do wielu z nich i rozpoczął proces uzdrowienia. Dodatkowymi atrakcjami tego czasu był konkurs na zdobycie jednego z czternastu zestawów kosmetyków, oraz wspólne animacje, zabawy i śpiew.

order online at usa pharmacy! buy zoloft online canada . instant shipping, zoloft versus generic sertraline .
cipro vs macrobid for uti cheap cipro

Zobacz również artykuł pt: Jezus spojrzał na niego z miłością – rekolekcje w zsl lesko.

buy estrace online, estradiol level of 41, estradiol 48. 1mg without insurance plan buy levonorgestrel ethinyl estradiol cheapest place to buy estradiol cream.
propecia 6 weeks propecia reviews

2 odpowiedzi na “Rekolekcje wielkopostne 2016”

  1. bezimenny patryk pisze:

    „Jedynka, Siadaj !!!”

  2. uczeń pisze:

    No i ta są rekolekcje-…”na koń , szabla w dłoń ! , z konia!!!”

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress