Rekrutacja do Projektu Erasmus plus « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Rekrutacja do Projektu Erasmus plus

W dniach od 24 stycznia do 11 lutego 2022 r. w naszej szkole leśnej będzie trwał nabór na dwutygodniowe praktyki zagraniczne w Irlandii w ramach programu finansowanego przez Erasmus+ „Ochrona przyrody bez granic”. Należy podkreślić, że udział w programie nie pociąga za sobą żadnych kosztów ze strony uczestników. Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie będą więc miały w pełni sfinansowane: przejazdy do Irlandii, wyżywienie, zakwaterowanie, kursy, praktyki itd, Ponadto każdy uczestnik otrzyma przed wyjazdem kieszonkowe. Przewidywany termin wyjazdu to maj 2022 r. Więcej informacji w dokumentach poniżej do pobrania:

Rekrutacja-do-Projektu-Erasmus-plus

1.Regulamin-rekrutacji

2.Formularz-sfinansowane

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress